Bizimle iletişime geçin

Korkuteli Belediyespor'dan Piknik Etkinliği

Korkuteli Belediyespor kulübünün her yıl düzenlediği yaz futbol okulu kapsamında piknik etkinliği yapıldı.

25.07.2019 / 10389 Görüntüleme

Korkuteli Belediyespor kulübünün her yıl düzenlediği yaz futbol okulu kapsamında ilkinin düzenlendiği piknik etkinliği yapıldı. Etkinliğe yaklaşık 120 sporcu ile birlikte Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek, Nur Pastanelerinin sahibi Fahrettin Karateke, Korkuteli Belediyespor yönetim kurulu üyeleri ve forma sponsorları katıldı. 


Etkinlikte Korkuteli Belediye başkanı Ömer İşlek çocuklar ile eğlenceli bir sohbet gerçekleştirdi. Konuşmasında gelecek yıllarda yapılacak yaz okulları için çocukları eğitime özendirecek müjdeler verdi.

İleriki yıllarda belediyeye ait olan 1071 Alparslan Yüzme Havuzu ve Spor Yerleşkesinde bulunan havuzun kullanımının, yaz okulundaki çocukların takdir belgesi getirmesi karşılığında bir ay, teşekkür getirenlere ise 10 gün ücretsiz kullanım sağlanacağını belirtti. Herhangi bir belge almamış ama zayıfsız geçen öğrencilere ise %50 indirim uygulanacağını da ilave etti. 


Nur Pastaneleri sahibi yardımsever Fahrettin Karateke ise öğrencilere dondurma ikramında bulundu.
Kulüp başkanı Muharrem Yavuz ise; 
“Kulübümüz tarafından her yıl düzenlenen yaz futbol okulu kapsamında ilk defa düzenlediğimiz piknik etkinliğinde çocuklarımızın birbiri ile daha çok kaynaşmasını sağlamaya çalıştık. Çocuklarımız ve bizler açısından güzel bir gün geçtiğini düşünüyorum. Etkinliğe katılan ve bizlere destek veren herkese yönetim adına saygılarımızı sunarım.
Ayrıca yaz futbol okulu kapsamında bize forma sponsoru olan İdris Kocaçoban’a. Hüseyin Cof’a Erdoğan Giliğ’e Bayram Şevik’e, Hasan Caran’a, Ahmet Erdoğdu’ya Ömer Topal’a, Abdurrahman Gökçe’ye, Perit İlhan’a, Tunahan Atçılar’a ayrı ayrı teşekkür ederiz. Etkinliğimizde dondurma ikramında bulunan Fahrettin Karateke ağabeyimize de şükranlarımızı sunarız.” dedi.