Bizimle iletişime geçin

HEŞKAL GURURLANDIRDI.

Hacı Ethem-Şerife Kavukçu Anadolu Lisesi 2003-2004 doğumlu gençler kategorisinde Antalya Büyükşehir Belediyesinin bu yıl beşincisini düzenlediği 2018- 2019 Okullar Liginde Futbol branşında il ikincisi olarak Korkuteli'nin ismini gururlandırdı.

13.06.2019 / 8866 Görüntüleme

Hacı Ethem-Şerife Kavukçu Anadolu Lisesi ( Heşkal ) 2003-2004 doğumlu gençler kategorisinde Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl beşincisini düzenlediği 2018- 2019 Okullar Liginde Futbol branşında il ikincisi olarak Korkuteli’nin ismini bir kez daha duyurdu. Heşkal kapanış töreninde ikincilik kupasını Antalya Hasan Subaşı tesislerinde düzenlenen törenle aldı. Büyük mücadeleye sahne olan Okullar Ligi’nde şampiyon olan takımlar kupalarını Büyükşehir Belediyesi Başdanışmanı Av. Cansel Tuncer’in elinden aldı.

Büyükşehir Belediyesi’nin İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirdiği Okullar Ligi 5. Sezon Şampiyonlar Ligi’nde kupa heyecanı yaşandı. Muratpaşa, Kepez, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Korkuteli ve Elmalı ilçelerinden 239 okul, 408 takım ve 8 bin öğrencinin katıldığı Okullar Ligi’nde 7 aylık mücadele sonunda şampiyonluğa ulaşan takımlar kupalarını aldı. Antalyaspor Hasan Subaşı Tesisleri’nde gerçekleşen ödül törenine, Büyükşehir Belediye Başdanışmanı Av. Cansel Tuncer, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hami Dorul, TFF Akdeniz Bölge Müdürü Ahmet Köksalan, Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, öğrenciler ve aileleri katıldı. 

Korkuteli’nde birinci olarak ilde ilçemizi temsil eden Heşkal,Antalya’ dada  il ikincisi olarak bizleri gururlandırdı. Heşkal Futbol takımında yer öğrencilerini okul müdürü Hadi Yeke tebrik etti.